Poštovani oldtimeraši,

za sve one koji su bili spriječeni prisustvovati, dana 25.01.2020. održana je izborna skupština OK Varaždin 2 u već tradicinalnom prostoru restorana Garestin u Varaždinu, na kojoj je izabrano novo vodstvo kluba i to:

Krešimir Komar – predsjednik
Marijan Meštrić – dopredsjednik
Danijel Ivanek – tajnik
Dragutin Pofuk – blagajnik
Leonardo Sakač – likvidator i član predsjedništva

Članarina ( 210,00 kn ) se može platiti na sastanku u 10h svaku prvu nedjelju u mjesecu, restoran “Zvonimir” Braće Radića 182, Varaždin ili putem internetskog plaćanja na naš žiro račun HR5124840081135142901 otvoren kod RBA sa obaveznom naznakom imena i prezimena člana kluba u opisu plaćanja. Ukoliko nemate pristup internetu možete na isti način izvršiti uplatu članarine uplatnicom na pošti ili u FINA-i.
Na istom mjestu, prvu nedjelja u mjesecu, restoran “Zvonimir” Braće Radića 182, Varaždin, možete se i učlaniti u naš klub. Prilikom učlanjenja plaća se i jednokratna upisnina u iznosu od 200,00 kn.

Radi lakše komunikacije promijenjena je i adresa elektorničke pošte i sada glasi [email protected] za sve Vas koji imate bilo kakva pitanja.