Na sjajno posjećenom sastanku kojem je prisustvovalo 30 starih i novih članova, među kojima trenutni i dva prošla predsjednika kluba, nakon uvodnih rješavanja plaćanja članarina novih i postojećih članova krenulo se s upoznavanjem prisutnih s novostima.

Između ostaloga, o prisustvu kod predstavljanja knjige Martina Lukavečkog (Oteto zaboravu), radu na novim web stranicama kluba i novostima koje se tamo mogu pronaći kao i o ideji predstavljanja vozila koje članovi kluba imaju na tim istim stranicama.

Sastanci petkom zasad idu dalje. Tko je bio na sastancima prošli mjesec možete pronaći u novostima. Posebno bi spomenuli Tomislava Ružić i Krešu Šimunića koji su bili prisutni na svima.

Bilo je spomena sajma koji će biti održan 29.03. u Sv. Nedjelji u organizaciji Oldtimer kluba “Stari kotači” kao i dva sajma početkom 4. mjeseca (Reggio Emilia i Ljutomer).

Otvaranje sezone je 3. vikend u 4. mjesecu, i to vrlo vjerojatno nedjelja.

Sve prisutne je počastio g. Keretić.