Obavijest za članove i simpatizere – u pripremi je otvorenje sezone koje je spojeno s mjesečnim sastankom prvog u mjesecu. Rezervirajte datum 07.06.2020. (nedjelja) u svojim kalendarima. Planirano je okupljanje (bez obzira na vremenske prilike) u Varaždinu u 8h (parking kod groblja) te panoramska vožnja okolicom 30-50km s ciljem u Novom Marofu (ribička kuća). Tu bi se družili, ispekli roštilj i isprali prašinu iz grla. Ako netko želi pecati na lokaciji postoji više ribnjaka, a dnevnu kartu je moguće nabaviti na benzinskoj postaji Ivec. Rutu vožnje još provjeravamo kako bi se izbjegle dionice s radovima. Simbolična donacija od 20kn po sudioniku. Obavezno se prijavite do 02.06. (utorak) predsjedniku/dopredsjedniku ili na e-mail kluba kako bi mogli nabaviti dovoljne količine krutih i tekućih pitanja.